Виставка досягнень спортивних команд села Любарці

Любарці уже багато років відомі у Бориспільському районі як осередок любителів спорту. Команди любарчан неодноразово брали участь і перемагали у спортивних змаганнях із різних видів. Нам є чим гордитися!

7 травня в Любарецькій школі відбулася виставка досягнень спортивних команд села Любарці “Ми найкращі!”, яку організував учитель фізкультури Засенко Леонід Андрійович. Відвідувачі виставки мали змогу познайомитися із досягненнями любарчан із 1964 року до наших днів у різних видах спорту (теніс, шашки, шахмати, футбол, волейбол, легка атлетика і т. д.), побачити призи та кубки за перемоги у спортивних змаганнях, переглянути фотографії учасників футбольних команд радгоспу “Любарецький” (1963 – 1993 рр), “Любарці”, “Ювента”, волейбольної і баскетбольної команди Любарецької школи, пригадати склад команд різних років та ознайомитися з іншою цікавою інформацією.

Фотозвіт про виставку можна переглянути на нашій сторінці у фейсбуці

Відновлюється навчання

У зв*язку із скасуванням “червоного” рівня епідемічної небезпеки на території Київської області з середи, 5.05. 2021 р., у Любарецькій ЗОШ І – ІІІ ст. відновлюється повноцінний навчальний процес: учні 1 – 11 класів навчаються у школі .

Наголошуємо, що для безпеки учнів і працівників школи наш навчальний заклад працює з дотриманням протиепідемічних заходів та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

До Міжнародного дня протидії булінгу

Привіт, друзі

На жаль, час від часу, кожен і кожна з нас стикалися або і досі стикаються із ситуаціями булінгу.
Зрозуміло, що всі ми можемо опинитися на будь-якій стороні булінгу.
Інколи, ми самі просто не розуміємо, що робимо речі, які можуть образити чи скривдити іншу людину.

Але, мені здається, що прийшов час це припинити.

Сьогодні Міжнародний день протидії булінгу.
І ми хочемо запевнити вас, що протидіяти булінгу можливо!

✅ Існує Закон України “Про освіту”. В ньому вказані типові ознаки булінгу:
• наявність сторін – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі (за наявності);
• систематичність (повторюваність) діяння; А це 2 і більше разів!

Дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.

Розуміємо текст формальний, але ти маєш знати і розуміти основні ознаки булінгу.

✅ Є чітко прописані механізми протидії булінгу та відповідальність за це діяння, відповідно до чинного законодавства України.

❗Якщо ти потерпіла сторона, звернися за консультацією на Національну гарячу лінію для дітей та молоді за номером 116 111 або 0 800 500 225

❗Якщо ти булер/ка, ти маєш припинити вчиняти цькування, адже ніхто не має права завдавати будь-якої шкоди іншій людині.
Інколи ми робимо погані речі і навіть самі не знаємо чому. Так буває.
Але ти завжди можеш припинити кривдити інших людей

Для цього, ти можеш поговорити з нашими психологами і розібратися в ситуації, яка склалася. Не бійся зателефонувати

Анонімність гарантуємо.
Усім побільше добра та чуйності!

За матеріалами зі сторінки в Інстаграм «Підтримка для дітей та молоді childhotline_ua».

https://www.instagram.com/p/COcbvJKp78a/?igshid=1jfkkb63at8if

Заняття з ЦО

Сьогодні, у наш непростий час, як ніколи, важливо знати, як поводитися, щоб у небезпечній ситуації врятувати життя собі і тим. хто тебе оточує. З метою вироблення практичних вмінь спокійно, без паніки. евакуюватися з приміщення, надати першу домедичну допомогу і проводяться заняття з цивільної оборони

27 квітня у Любарецькій ЗОШ І – ІІІ ст. відбулися планові заняття з ЦО.

35 років Чорнобильській трагедії

35 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Внаслідок вибуху реактора у четвертому енергоблоці радіаційне опромінення отримали майже 8,5 млн людей, понад 10 тис. – загинули.

Ми не маємо права забувати про цю трагедію. Ми повинні пам*ятати заради майбутнього, заради збереження нашої планети для нащадків…

Відео, створене учнями Любарецької школи до 35-річчя Чорнобильської трагедії

Чорнобильська катастрофа в цифрах і датах

1977 року запустили перший блок Чорнобильської АЕС.

2 роки пропрацював четвертий енергоблок ЧАЕС –  на повну потужність його запустили 1984 року. Це був “наймолодший” і найсучасніший реактор.

2 дні світ нічого не знав про вибух.

30 співробітників АЕС загинули внаслідок вибуху або гострої променевої хвороби протягом кількох місяців з моменту аварії.

500 тисяч людей померли від радіації, за оцінками незалежних експертів.

8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення.

90 784 особи було евакуйовано з 81-го населеного пункту України до кінця літа 1986 року.

Понад 600 тисяч осіб стали ліквідаторами аварії – боролися з вогнем і розчищали завали.

2293 українських міст і селищ із населенням приблизно 2,6 мільйона людей забруднено радіоактивними нуклідами.

200 тисяч квадратних кілометрів – на таку територію поширилася дія радіації. Із них 52 тисячі квадратних кілометрів – сільськогосподарські землі.

10 днів – з 26 квітня до 6 травня – тривав викид активності із пошкодженого реактора на рівні десятків мільйонів кюрі на добу, після чого знизився у тисячі разів. Фахівці називають цей період активною стадією аварії.

11 тонн ядерного палива було викинуто в атмосферу внаслідок аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС.

400 видів тварин, птахів і риб, 1200 видів флори продовжують існувати в “зоні відчуження”, де через істотне та катастрофічне забруднення повітря, ґрунтів і вод заборонено проживати людям.

26 квітня–жовтень 1986 року Чорнобильська АЕС не працювала. У жовтні 1986-го 1-й і 2-й енергоблоки було знову введено в експлуатацію; у грудні 1987 року відновив роботу 3-й. 4-й енергоблок не запрацював.

1991 рік – на 2-му енергоблоці сталася пожежа, внаслідок якої була заблокована робота цього реактора.

Грудень 1995 року – підписання меморандуму між Україною та країнами “Великої сімки” і Комісією Європейського Союзу, відповідно до якого почалася підготовка програми повного закриття станції.

15 грудня 2000 року – Чорнобильську атомну електростанцію зупинено повністю.

Вересень 2010-го – закладка фундаменту під новий саркофаг над зруйнованим 4-м енергоблоком, у квітні 2012-го стартувало будівництво арки, що мала накрити “Укриття”, у жовтні 2011 року на майданчику комплексу “Вектор” почалося будівництво Централізованого сховища відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання.

29 листопада 2016 року  завершили насування арки над 4-м енергоблоком.

Увага!

КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ПРОДОВЖЕНО

26 квітня – 30 квітня учні початкових класів Любарецької ЗОШ І – ІІІ ступенів навчаються у звичному режимі (у школі), а учні 5 – 11 класів продовжують навчання дистанційно

Весняне прибирання

До участі в благоустрої села активно долучився колектив Любарецької ЗОШ. Приємно, коли навколо чисто. Набагато приємніше відчувати, що в цьому є і частинка твоєї душі…

День космонавтики

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток».

На той час уже були запуски у космос штучних супутників, але людина вперше підкорила космос. Це стало гігантським проривом в історії космонавтики. І сьогодні в космосі вже тисячі супутників, космічні апарати здійснюють посадки на Місяць і Венеру, почалося активне вивчення Сонячної системи. Перший політ людини був найважчим і найнебезпечнішим, але прагнення до підкорення космосу багатьох тисяч людей, які брали участь в підготовці польоту, подолало всі перешкоди.

На честь цієї історичної події 12 квітня увсьому світі відзначають як Всесвітній день авіації і космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос.

До Дня космонавтики у Любарецькій школі була організована виставка дитячого малюнка “Космічні фантазії” .

Виставка малюнків від вихованців гуртка “Талант” БДЮТ “Дивоцвіт” на базі Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Ігнатьєва Т.М.). 

Аня Ігнатьєва, учениця 11 класу із своєю роботою “До мрії…” зайняла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”.    

“До мрії…”
Анна Ігнатьєва