День гідності і свободи

21 листопада, вся Україна відзначає знаменну дату – День Гідності та Свободи. Події цього дня – Помаранчева революція та Революція Гідності – змінили хід вітчизняної новітньої історії, засвідчили європейський вибір нашої держави, вплинули на формування національної свідомості українців. Мільйони людей у цей день вийшли на Майдан, аби висловити свою громадянську позицію, відстояти демократичні цінності та право жити у власній країні. Багато борців за волю і незалежність України віддали свої життя за високі ідеали справедливості, честі і свободи. І сьогодні усі свідомі українці, маючи приклад незламності та патріотизму наших співгромадян, продовжують об’єднуватися навколо ідей Свободи та Демократії, в час воєнного лихоліття Україна дає рішучу відсіч агресору, боронить кожен метр рідної землі.

Тематичні патріотичні заходи, вшанування пам*яті загиблих за гідність і свободу нашої держави відбулися і в нашому ліцеї

Запалимо свічку за єдину Україну

День толерантності

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. У цей день 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах.

Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, не принижуватимуть і не будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами. Простими словами, толерантність – це прийняття чужого вибору, особливостей, думок та повага до них. Коли кожна людина може висловлюватись або проявляти себе як особистість вільно, без остраху бути засудженим. Вибір іншої людини (чи то віра, релігія, особисте життя) приймається як даність, а будь-які розбіжності не засуджуються, а обговорюються шляхом цивілізованої розмови.

Заходи до Дня толерантності під загальною назвою “Всі ми різні – всі ми рівні” були проведені і в Любарецькому ліцеї.

Вернісаж творчих робіт гуртківців “Оберіг” “Малюнки на добро”

З днем української писемності та мови

9 листопада усі українці відмічають День української писемності та мови

Ми пишаємося, що ми українці, і долучаємося до святкування цього важливого для нас дня

Пишемо диктант національної єдності
Формуємо інформаційну стінку “Вислови відомих людей про мову”
Малюємо плакати “Рідна мова барвінкова”
Змагаємося, у кого найкращий віночок рідної мови
Створюємо колаж “День української мови та писемності”

Долучайтеся до диктанту національної єдності

Вже традиційно радіодиктант проведуть 9-го листопада в День української писемності та мови. Розпочнеться він об 11:00.

Про це повідомляє Суспільне на своїх сторінках.

Авторкою тексту цьогорічного диктанту стала українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. 

Долучитися до диктанту можна будь-де і у будь-якому форматі. Його будуть транслювати:

– в ефірі Українське радіо та Радіо Культура;

– в ефірі телеканалу Суспільне Культура;

– на сторінці ФБ Суспільне Новини,

– ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;

– у додатку suspilne.radio або Дія.

Учасників закликають не тільки долучитися до написання, а й зробити фото і поширити у соцмережах із хештегом #Радіодиктант2022. Текст диктанту буде оприлюднено 11 листопада. 

Радіодиктант національної єдності –  це традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові. Уперше він пройшов 2000 року.

Увага!

Важливо!

На виконання протоколу засідання штабу Ради оборони Київської області дистанційну форму навчання у закладах освіти громади продовжено з 17.10.2022.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть виключно в режимі обмежених чергових груп!

Зміна форми навчання буде залежати від безпекової ситуації!

Бережіть себе і своіх рідних!

Вшанування пам*яті захисників

Напередодні Дня захисників і захисниць України учні Любарецького ліцею вшанували пам’ять нашого земляка Голуба Віктора Володимировича, який віддав своє життя, захищаючи нашу землю. Світла пам’ять тобі, герою!