День космонавтики

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток».

На той час уже були запуски у космос штучних супутників, але людина вперше підкорила космос. Це стало гігантським проривом в історії космонавтики. І сьогодні в космосі вже тисячі супутників, космічні апарати здійснюють посадки на Місяць і Венеру, почалося активне вивчення Сонячної системи. Перший політ людини був найважчим і найнебезпечнішим, але прагнення до підкорення космосу багатьох тисяч людей, які брали участь в підготовці польоту, подолало всі перешкоди.

На честь цієї історичної події 12 квітня увсьому світі відзначають як Всесвітній день авіації і космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос.

До Дня космонавтики у Любарецькій школі була організована виставка дитячого малюнка “Космічні фантазії” .

Виставка малюнків від вихованців гуртка “Талант” БДЮТ “Дивоцвіт” на базі Любарецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Ігнатьєва Т.М.). 

Аня Ігнатьєва, учениця 11 класу із своєю роботою “До мрії…” зайняла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”.    

“До мрії…”
Анна Ігнатьєва