![Ми любимо чистоту](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/10/IMG_0541-e1380737732587-225x300.jpg)
Вже багато років поспіль, крім трудових десантів та місячників благоустрою, у нас проводиться операція “Чистодвір”. В рамках цієї операції ми прибираємо шкільну територію. За кожним класом закріплена певна ділянка, за порядок на якій відповідальні учні класу. Стало доброю традицією щочетверга виходити на прибирання. Та в нинішньому році погода трохи коригує наші плани, тож ми змушені користуватися кожною світлою дниною.
Операція “Чистодвір” в дії: