Незабутні зустрічі відбулися в Любарецькій ЗОШ у четвер, 15 жовтня – до нас завітали справжні герої, яким довелося воювати в зоні АТО: Глоба Максим та Костенко Вячеслав. Ще зовсім недавно вони були учнями нашої школи, а нині прийшли як мудрі наставники, що вже багато побачили і пережили на своєму віку.
Хлопці розповіли про своє бачення тих страшних подій, порадили підростаючому поколінню більше уваги приділяти фізичній підготовці, любити рідну землю і гордитися тим, що ми – українці.
Школярі, затамувавши подих, слухали старших товаришів. Зустрічі пройшли у такій невимушеній, теплій обстановці, що присутнім не хотілося розходитися.







![P08-10-15_09.42[1]](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2015/10/P08-10-15_09.421-300x225.jpg)
![P08-10-15_09.42[2]](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2015/10/P08-10-15_09.422-300x225.jpg)


































































