У теплій та дружній атмосфері пройшло в Любарецькому ліцеї свято – зустріч з поетом – земляком ПЕТРОМ ЗАСЕНКОМ. Гостями свята були відомі письменники, члени НСПУ: Олександр Божко, Олександр Шугай, Леонід Петровський, Тетяна Фольварочна та ін. Гуморист Анатолій Паламаренко проникливо читав уривки зі спогаду-есе Петра Засенка “Ішла мати двадцятим сторіччям”, спогади Дмитра Павличка про Петра Петровича, вірші нашого земляка. Щиро лунали пісні у виконанні Тетяни Пирогової та Оксани Ільченко, дуету з хору імені Григорія Верьовки. Присутні мали змогу прослухати поезії Петра Засенка у виконанні учнів ліцею.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/445750705_1945944979178024_8126669455076397034_n-scaled.jpg)
Більше фото можна побачити за покликанням https://www.facebook.com/groups/118797287076740