Останній шкільний дзвоник непростого 2022 – 2023 навчального року пролунав у Любарецькому ліцеї. Для учнів 11 класу він був дійсно останнім: попереду НМТ, вступ до вишу, доросле життя…
В добру путь, дорогі випускники!
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353824602_1735131103592747_1715613230210190016_n.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353675344_1735132483592609_7674521752898392978_n.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353768171_1735132150259309_1146780149826512612_n.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353813872_1735135173592340_8843420247119875809_n-1.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353839026_1735133266925864_8221563562245699538_n.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/353804308_1735135266925664_2141702606068242967_n.jpg)
Останній шкільний дзвоник непростого 2022 – 2023 навчального року пролунав у Любарецькому ліцеї. Для учнів 11 класу він був дійсно останнім: попереду НМТ, вступ до вишу, доросле життя…
В добру путь, дорогі випускники!