21 листопада, вся Україна відзначає знаменну дату – День Гідності та Свободи. Події цього дня – Помаранчева революція та Революція Гідності – змінили хід вітчизняної новітньої історії, засвідчили європейський вибір нашої держави, вплинули на формування національної свідомості українців. Мільйони людей у цей день вийшли на Майдан, аби висловити свою громадянську позицію, відстояти демократичні цінності та право жити у власній країні. Багато борців за волю і незалежність України віддали свої життя за високі ідеали справедливості, честі і свободи. І сьогодні усі свідомі українці, маючи приклад незламності та патріотизму наших співгромадян, продовжують об’єднуватися навколо ідей Свободи та Демократії, в час воєнного лихоліття Україна дає рішучу відсіч агресору, боронить кожен метр рідної землі.
Тематичні патріотичні заходи, вшанування пам*яті загиблих за гідність і свободу нашої держави відбулися і в нашому ліцеї
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/03.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/115.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/116.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/112-1.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/119.jpg)