Напередодні Дня захисників і захисниць України учні Любарецького ліцею вшанували пам’ять нашого земляка Голуба Віктора Володимировича, який віддав своє життя, захищаючи нашу землю. Світла пам’ять тобі, герою!
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/311449790_1573940106378515_1779108646211173264_n-scaled.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/311571977_1573940153045177_5073676158666309465_n-scaled.jpg)
Напередодні Дня захисників і захисниць України учні Любарецького ліцею вшанували пам’ять нашого земляка Голуба Віктора Володимировича, який віддав своє життя, захищаючи нашу землю. Світла пам’ять тобі, герою!