Свято ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ відзначається сьогодні вперше. Увести його запропонував Президент Володимир Зеленський, за словами якого, «точка відліку» української державності ― заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначаємо 28 липня ― у день хрещення Київської Русі. Цим звертається увага на те, що Українській державності не 30, а понад тисяча років.
Любарецька школа не залишається осторонь, бо ми любимо свою рідну незалежну державу Україну і гордимося, що ми – УКРАЇНЦІ!
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-28_11-25-56.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-28_11-25-57.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-28_11-25.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-28_11-2.jpg)