8 лютого у світі відзначають День безпечного інтернету, що є особливо актуально нині, коли учні багатьох шкіл навчаються дистанційно. Напередодні цього дня учні Любарецької школи провели акцію “Я за безпечний інтернет!”
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-07_18-11-56.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-03_20-14-26.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-03_20-05-48.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-03_20-05-38.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-03_10-34-26.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-03_10-34-25.jpg)
8 лютого у світі відзначають День безпечного інтернету, що є особливо актуально нині, коли учні багатьох шкіл навчаються дистанційно. Напередодні цього дня учні Любарецької школи провели акцію “Я за безпечний інтернет!”