КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ПРОДОВЖЕНО
26 квітня – 30 квітня учні початкових класів Любарецької ЗОШ І – ІІІ ступенів навчаються у звичному режимі (у школі), а учні 5 – 11 класів продовжують навчання дистанційно
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2021/04/is.jpg)
КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ПРОДОВЖЕНО
26 квітня – 30 квітня учні початкових класів Любарецької ЗОШ І – ІІІ ступенів навчаються у звичному режимі (у школі), а учні 5 – 11 класів продовжують навчання дистанційно