![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_20200901_090512-1.jpg)
Промайнуло літо-літечко, закінчились канікули і знову пора сідати за парти. Нинішнє свято Першого дзвоника у нашій школі дещо незвичне через ситуацію з епідемією, але не менш радісне та хвилююче, особливо для першокласників, яких у цьому році прийшло 25. Традиційну лінійку замінило урочисте свято для першачків, що їх привели на шкільне подвір*я батьки, а у клас завели одинадцятикласники. Так, довелося дотримуватися дистанції, дорослі одягли маски, але ж свято є свято для того, хто вперше відчув себе школярем.
Для учнів 2 – 10 класів було організовано квест “Школа моєї мрії”