Традиційно свято Масляної (або Масниці) відзначають в останню неділю зими. І хоч нинішня зима не порадувала нас пухким снігом, ми вирішили її гідно провести: з піснями, танцями, конкурсами, змаганнями та майстер-класами.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878977867.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878981158.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878983823.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878987046.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878994372.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583878997365.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1583879003131.jpg)
Традиційно свято Масляної (або Масниці) відзначають в останню неділю зими. І хоч нинішня зима не порадувала нас пухким снігом, ми вирішили її гідно провести: з піснями, танцями, конкурсами, змаганнями та майстер-класами.