11 березня на базі Любарецької ЗОШ відбувся круглий стіл для керівників закладів освіти, методистів РМК, що атестуються, на якому було розглянуто питання реалізації положень Концепції Нової української школи, управлінських та навчально-методичних компетенцій. Захід розпочався з “Ранкового кола”, проведеного Жученко Валентиною Михайлівною, завучем Любарецької школи, потім директор школи Засенко Ігор Валерійович познайомив колег з освітнім простором закладу та презентував експрес-портрет школи. Методичний тренінг для учасників провела Комащенко Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів Кучаківської ЗОШ, керівник МО вчителів початкових класів району. Далі відбувся методичний діалог, на якому керівники продемонстрували напрацювання у закладах освіти із своєї педагогічної практики.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03088.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03094.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03104.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03107.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03109.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03112.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03114.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03116.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03118.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/DSC03120.jpg)