До Дня святого Валентина у Любарецькій школі відбулося змагання між командою хлопців та командою дівчат “Хто зверху?” У цікавій та напруженій грі виграли хлопці, яким сьогодні більше пощастило,ніж дівчатам.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03014.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03027.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03028.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03030.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200214_121330.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200214_121812.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200214_121828.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200214_122015.jpg)
До Дня святого Валентина у Любарецькій школі відбулося змагання між командою хлопців та командою дівчат “Хто зверху?” У цікавій та напруженій грі виграли хлопці, яким сьогодні більше пощастило,ніж дівчатам.