![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03044.jpg)
Наші школярі не залишаються осторонь подій, що відбуваються в країні. У День Героїв Небесної Сотні учні школи провели флешмоб – виконали пісню групи “Океан Ельзи” “Не твоя війна” (дивись відео на сторінці Любарецької школи у Facebook).
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03035.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03039.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC03043.jpg)
Наші школярі не залишаються осторонь подій, що відбуваються в країні. У День Героїв Небесної Сотні учні школи провели флешмоб – виконали пісню групи “Океан Ельзи” “Не твоя війна” (дивись відео на сторінці Любарецької школи у Facebook).