З метою проведення профорієнтаційної роботи серед школярів-старшокласників 11 грудня у Любарецькій ЗОШ було проведено тренінгове заняття “Професійний орієнтир” (організатор тренінгу – психолог Київського обласного професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу Бенедіс Наталія)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-5bbc933154c428486a3f22cecdf495cb-V.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-287be4b6f7727569c54e8568dafdb17a-V.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-d32355ff14df0fa6c5b92bfbe0104832-V.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC02701.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC02703.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC02708.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSC02711.jpg)
А також майстер виробничого навчання цього ж училища Волошина Юлія провела майстер-клас з мастики на новорічну тематику для учнів 9 – 11 класів
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-4566d7ecfea2493fbe9540a7b05d61c7-V.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-65efa58e5343949a731f6bfcff4393e7-V.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-ca8b90aca3694a0b68f5d693c2f6d22f-V.jpg)