![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC02623.jpg)
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» .
В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули тематичні плакати і визначил порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.
Школярі усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить наше здоров’я і життя!
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC02620.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/DSC02617.jpg)