Сьогоднішній неспокійний світ вимагає завжди бути готовим до різних надзвичайних ситуацій. Особливо важливо знати, як себе поводити, що робити в першу чергу, якщо подібна ситуація виникла. Саме з такою навчальною метою і проводиться день цивільноі оборони у школі.
День ЦО 2019 у нашій школі відбувся у п’ятницю, 10 травня. Навчання для вчителів, працівників школи та учнів 2 – 11 класів включало два блоки: теоретичний і практичний.
Найяскравіші моменти дня ЦО:
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02121.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02115.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02100.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02133.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02130.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC02127.jpg)