5 березня на базі Любарецької ЗОШ І – ІІІ ст. відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему: “Методика організації діяльнісних учнівських справ”, метою якого було ознайомлення з подальшим обговоренням різних форм роботи педагога-організатора, що включають діяльність в органах учнівського самоврядування і спрямовані допомогти учням у самореалізації.
Робочі моменти теоретичної частини семінару:
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01837.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01840.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01830.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01846.jpg)
Учасники семінару мали змогу побувати і на святі Масляної, відчути місцевий колорит свята, послухати виступ народного фольклорного ансамблю “Любарчанка”, стати учасниками інтерактивного дійства “Масляна в гості чекає нас” із веселими іграми та запальними танцями.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01864.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01877.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01883.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01870.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01865.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01861.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01892.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01894.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01889.jpg)