У межах проекту Мін`юсту “Я МАЮ ПРАВО!” розпочато інформаційну кампанію #Стопбулінг для дітей та їх батьків
Булінг– це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Нерідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.
Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.
Учні та вчителі Любарецької школи долучилися до інформаційної кампанії Мінюсту і у п`ятницю, 1 лютого, у нас відбулося ряд тематичних заходів:
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190201_123543.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190201_122933.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190201_124433_1.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/20180806100201-2118.jpg)