23 січня у Любарецькій школі відбувся районний семінар “Використання інноваційних технологій та творчих здібностей учнів у системі роботи вчителів початкових класів”.
Учасники семінару побували на уроці у 1 класі, який провела учитель вищої категорії Дика Світлана Павлівна,
та стали учасниками родинного свята “Я, ти, він, вона. Разом ми – одна сім`я” (організатор Засенко Наталія Олександрівна, учитель вищої категорії, класовод 2 класу)
Найяскравіші миті семінару:
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01719.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01721.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01726.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01733.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01738.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01729.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01741.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01746.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01750.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01751.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01755.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01756.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01757.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01759.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01767.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01774.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01775.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01777.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01778.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01796.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01802.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01811.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01820.jpg)
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC01823.jpg)