Відмічати свято Останнього дзвоника – добра традиція, адже для багатьох учнів це чи не найбільше свято, бо попереду літні канікули, відпочинок та й певна межа, що знаменує дорослішання ще на один рік. Особливо цей день хвилюючий для випускників – учнів 4, 9 та 11 класів, для них це нова сторінка життя, за якою неодмінно відбудуться певні зміни.
Щемливі моменти свята Останнього дзвоника – 2018:
Вшануємо пам*ять захисників рідної землі
Святковий настрій
Похвальні листи для відмінників-учнів початкових класів
Слово першачкам
Прощання з першою учителькою
Вітання від дев*ятикласників
Лунає останній дзвінок
Флешмоб “Любимо свою Україну”