5 травня, у суботу, в нашій школі пройшов День цивільної оборони. Такий захід проводиться щорічно з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і втрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж відповідно до Закону України «Про Цивільну оборону України».
Мета та завдання Дня цивільної оборони:
- вироблення в учнів умінь, навичок грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;
- формування і розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки; постійної готовності виконати завдання цивільної оборони;
- удосконалювати теоретичні знання та практичні навички учнів та педагогічного колективу під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;
- визначати готовність структурних ланок ЦО (охорона громадського порядку, обслуговування сховищ і ПРУ, протипожежна, санітарна діяльність) до виконання завдань за своїм призначенням;
- організувати масову задачу нормативів із цивільної оборони;
- пропагувати передовий досвід організацій і здійснення навчального процесу з ЦО та методичну майстерність учителів, що викладають цей предмет;
- практично перевірити вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу.
Екстренна евакуація “Осередок пожежі” Учні початкових класів також знають основи БЖ Заняття початківців Учні 4 класу на ЦО Перша допомога “потерпілому” “Зона стихійного лиха” Теоретичні основи індивідуального захисту Засоби індивідуального захисту Практичне заняття “Санітарна підготовка.Теоретичний блок” “Осередок хімічного, бактеріологічного та радіаційного забруднення” Дев`ятикласники показують свої знання Лікар Любарецької лікарні проводить заняття з першої допомоги Як правильно зробити штучне дихання показує медик На старті естафети Один з етапів естафети “Транспортування раненого” Перед стартом