8 жовтня на сільському стадіоні в Любарцях відбулися районні змагання з футболу. За вихід у півфінал змагалися команди Любарецької, Старинської, Кіровської та Головурівської шкіл.
![Перед матчем](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2013/10/IMG_0574-225x300.jpg)
В результаті матчу команда Кіровської ЗОШ здобула І місце у чвертьфіналі, команда Старинської ЗОШ – ІІ місце, команда Любарецької ЗОШ – ІІІ місце, команда Головурівської ЗОШ – ІV місце. Таким чином, у півфінал вийшли команди Кіровської та Старинської шкіл.
Така захоплююча гра: