Річний звіт директора

Щорічний звіт директора Любарецького ліцею

перед громадськістю

                                                                                        2024 рік

            Навчальний 2023-2024 рік закінчили 201 учень, з них 15 відмінників: 5-9 класи – 11 учнів; 10 клас – 3 учні; 11 клас – 1 учень.

10 учнів випускників, з них Прилука Катерина Сергіївна нагороджена срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

            Аналіз підсумків 2023-2024 н.р. показав, що мети, поставленої на початку навчального року, щодо навчання, виховання і розвитку учнів у процесі діяльності було досягнуто частково.

Учні ліцею брали участь:

– у ІІ етапі міських олімпіад. Переможцями стали:

11 клас – ІІІ місце, Прилука Катерина /укр.мова та література/;  ІІ місце /біологія/;

10 клас – ІІІ місце, Кролюк Вікторія /укр.мова та література/;

9 клас – І місце, Мурашкіна Інна,/захист роботи МАН/;

8 клас – ІІІ місце, /конкурс ім. П.Чубинського/;

– у міських та обласних конкурсах та виставках онлайн та офлайн  приймали участь вихованці гуртка «Талант» (керівник Ігнатьєва Т.М.) та “Оберіг” (керівник Хайнюк .О.І).:

 – ІІІ місце, Несин Мілана /2 клас/, територіальний етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”, номінація ”Новорічна композиція”, гурток “Оберіг” (керівник Хайнюк О.І);

– ІІ місце, Хайнюк Макар /1 клас/ (територіальна виставка-конкурс “Великодні свята”, номінація ”Різні техніки виконання декоративних яєць”, гурток “Оберіг” (керівник Хайнюк О.І);

– ІІІ місце, Верхолюк Єва /8 клас/, (ІІ етап територіального конкурсу “Об’єднаймося ж, брати мої!”, номінація ”Образотворче мистецтво”, гурток “Талант” (керівник Ігнатьєва Т.М.);

– ІІ місце, Верхолюк Єва /8 клас/, (територіальна виставка-конкурс “Великодні свята”, номінація ”Образотворче мистецтво”, гурток “Талант” (керівник Ігнатьєва Т.М.);

–  ІІ місце, Прилука Поліна /4 клас/,  (територіальна виставка-конкурс “Великодні свята”, номінація ”Різні техніки виконання декоративних яєць”, гурток “Талант” (керівник Ігнатьєва Т.М.); 

  • участь у І (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для роїв джур (молодша вікова категорія) та очно (старша вікова категорія на  базі Сеньківського ліцею, керівник Донець С.Т.).

Найкращі показники якості навчальних досягнень мають:

  • у початковій школі: учні 4 класу (вч. Цвикор Є.Ф.)
  • в 5-11 класах учні 8 класу (кл. кер. Барабан М.В.)

Учні мають достатній та середній рівень навчальних досягнень.

            З точки зору надання учням педагогічної підтримки, особистісного орієнтування підходу до навчання заслуговує на повагу педагогічна діяльність Засенко Л.А., Волошиної Т.В., Гопкало А.М..

Рівень педагогічної майстерності протягом минулого навчального року значно зріс. Робота над проблемою активізувала методичну діяльність кожного вчителя, сприяла підвищенню рівня його теоретичної підготовки. У навчальному році атестацію пройшли:

  1. Засенко Н.О., вчитель початкових класів, підтвердила кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”  та  педагогічне звання “старший учитель”;
  2. Дика С.П., вчитель початкових класів, підтвердила кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”  та  педагогічне звання “старший учитель”;
  3. Кирпа С.М.,  вчитель мистецтва, підтвердила кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”  та  педагогічне звання “старший учитель”;
  4. Симоненко І.М., вчитель англійської мови в початкових класах, педагог-організатор, підтвердила кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”;
  5. Гопкало Ю.А., вчитель фізики та інформатики, підтвердив кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” та присвоєно педагогічне звання  “старший учитель”;
  6. Здоренко С.Ю.,  вчитель фізичної культури, присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст “І категорії”.

Під час проведення атестації, здійснення експертного оцінювання якості роботи з різних питань враховувалась самооцінка вчителів, оцінка батьків та учнів для формування констатуючої атестаційної або контрольної оцінки, традиційно проводилося психологічне тестування вивчення особистості вчителя, рейтинг кожного вчителя серед колег. Це дало змогу уникнути непорозумінь в період атестації за результатами атестації.

У ліцеї працює 3 методичні об’єднання: вчителів філологів, вчителів початкових класів, класних керівників.

У 2023-2024 навчальному році вивчався стан викладання предметів: фізика; українська мова в початкових класах; фізична культура.

Навчальні плани для 1-11 класів розроблено відповідно до Державного стандарту. Вони містять загальний обсяг навчального навантаження та тижневі години на вивчення базових предметів, вибірково-обов’язкових предметів, профільних предметів і спеціальних курсів, а також передбачає години на факультативи, індивідуальні заняття.

Вибірково-обов’язкові предмети «Інформатика» і «Мистецтво» вивчаються на рівні стандарту в 11 – 10  класі по 1,5 тижневих години.

Враховуючи освітні потреби учнів, регіональні особливості, кадрове забезпечення, матеріально-технічну базу, у 10 класі вивчаються профільні предмети українська мова та мистецтво, у 11 класі – профільні предмети: фізичне виховання, захист України.

Спеціальні курси реалізуються за рахунок додаткових годин, вони призначені для доповнення, удосконалення знань учнів з математики, англійської мови, хімії, історії, географії.

Факультативні курси є засобом задоволення пізнавальних інтересів та освітніх потреб учнів, розширення їх компетентності у галузі комунікаційних технологій.

У ліцеї  працює 24 педагоги, 21 – основні працівники; 3 – сумісники. З них мають вищу кваліфікаційну категорію – 15, перша – 3, друга – 3, спеціаліст – 2, без категорії -1, 4 вчителі мають звання «вчитель-методист»: Барабан М.В., Гопкало А.М., Засенко Л.А., Засенко Т.В.; 11 вчителів – «старший учитель».

Протягом навчального року було проведено 15 педагогічних рад, на яких розглядалися поточні проблеми навчального  року. В період воєнного стану навчання проходило в змішаному режимі онлайн та офлайн.

Одним із головних напрямків діяльності адміністрації ліцею є робота методичного забезпечення навчально-виховного процесу. Плідна і системна робота педколективу з координації зусиль усіх педпрацівників, зосередженні його уваги на вирішенні конкретної педагогічної проблеми з метою підвищення ефективності й результативності навчально-виховного процесу, зміну змісту освіти, впровадження нетрадиційних форм педагогіки, пошук оригінальних методик викладання, конструювання нового досвіду на основі досягнень науки та перспективного педдосвіду, реалізація і впровадження концепції НУШ.

Виховна робота у ліцеї

У 2023-2024 навчальному році педагогічний колектив продовжив працювати над виховною темою: «Формування відповідального, конкурентоспроможного громадянина держави, здорової, працьовитої людини».

Головна увага приділялась формуванню громадянина-патріота України, створенню умов до самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів; виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, виховання в учнів свідомого ставлення до свого  здоров’я, формування належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.

У ліцеї впроваджено освітньо-профілактичні програми: «Рівний-рівному» (факультатив), 1 група, 22 учні, Симоненко І.М. (педагог-організатор); «Майбутнє починається сьогодні», 15 учнів, 1 група, Волошина Т.В. (педагог-тренер); «Перемогти зло», 1 група, девіантні діти, Донець С.Т. (ЗВР).

У 2023-2024 н.р., незважаючи на події, що відбуваються в Україні, ми провели низку планових та позапланових виховних заходів, цикл тематичних уроків “Міста Героїв. Перемоги України у війні”.

Серед проведених заходів: День Незалежності, День Першого дзвоника, День села, День учителя, Козацькі розваги,  День єднання, День рідної мови, День фізкультури та спорту, організовано було зустрічі з відомими спортсменами села, спортивні змагання, олімпійський рух «Кращий малюнок», заходи з нагоди новорічних свят, свято Святого Миколая, відзначення Дня Європи, Дня матері, фестиваль «Військових оберегів», конференція «Герої серед нас», акції: «Посади дерево», «Монетки дітям», «Годівничка», «Подаруй книгу в шкільну бібліотеку», «Герої Небесної сотні не вмирають», «Великдень на Київщині 2024»; збір продуктів харчування для ЗСУ, теплі речі для дітей Херсонщини,  “Здай російську літературу на макулатуру”, “ Тепло для солдат”, “Книга для бійця”, “Ялинка незламності”, “Окопна свічка”; арт-галерея: «Безпека дорожнього руху – це життя», «Місце зустрічі – країна дитинства», мистецький онлайн-марафон «Виготовлення листівок та оберегів для захисників».  Флешмоби та майстер-класи до Дня Соборності, до Дня Матері, до Дня вишиванки. Взяли участь у І (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для роїв джур (11-14 років) («джури» – учні 11-14 років).

Участь та проведення благодійних ярмарок, збір коштів на ЗСУ. Передано та зібрано 117 902 грн.

З метою вивчення проблеми підліткового насильства проведено анкетування, соціальні опитування серед учнів, перегляд відеороликів “Ми проти насильства”(соціальний педагог Панпура Н.В.). Діти взяли участь у Всеукраїнській акції “16 днів проти насильства”, “Як не стати жертвою торгівлі людьми”, 9-11 кл.). За результатами анкетування соціальний педагог (Панпура Н.В.) провела інформаційні хвилинки «Ми за світ проти насильства», заняття з елементами тренінгу «Конфлікти: причини виникнення та шляхи розв’язання», випущено стіннівки “Ми проти жорстокого поводження з дітьми”. Проведено дискусії для учнів 9-11 кл.: “Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля” (соц. Педагог Панпура Н.В.).

В кожному навчальному кабінеті в наявності є інструкції з техніки безпеки, правил безпечної поведінки учнів під час перебування в кабінеті, куточок з профілактики всіх видів дитячого травматизму серед дітей. Ліцей має загальні та класні стенди з протипожежної безпеки, правил дорожнього руху. Участь у арт-галереї «Безпека дорожнього руху», матеріали використовувалися протягом навчального року як наглядно-агітаційні матеріали, необхідні у профілактичній роботі з попередження всіх видів дитячого травматизму.

Проведено Тиждень безпеки життєдіяльності (04.05.2023). Випущено відеоролик «Увага всім, евакуація!». Проведено практичне заняття «Допоможи другу» на знання першої домедичної допомоги за участю медичної сестри ліцею П’яної Р.М. 

З метою організації змістовного дозвілля учнів у позаурочний час, посилення профілактичної роботи у ліцеї працювали гуртки протягом всьго навчання в умовах воєнного стану: «Музичний» (кер. Кирпа С.М.), гурток образотворчого мистецтва «Талант» (кер. Ігнатьєва Т.М.) та гурток “Оберіг”, (кер. Хайнюк О.І.,  БДЮТ «Дивоцвіт»), спортивні секціії: волейбол, баскетбол  (керівник Засенко Л.А. та Здоренко С.Ю. ). Крім вищезгаданих,  на базі ліцею діти відвідують дитячу спортивну школу м. Бориспіль (6 учнів) та музичну школу (4 учні).

                 Учні приймали участь  в онлайн проєктах та челенджах, флешмобах, акціях доброї волі:

–  «Вітальні листівки та обереги захисникам ЗСУ»;

      –  до Дня Соборності;

      – «Великдень на Київщині 2024»

– арт-галерея «Правила дорожнього руху»;

      –  флешмоб “Дерева Перемоги”;

–  фото-флешмоб до Дня матері;

      –  онлайн-марафон «У родинному колі»;

      –  фото-флешмоб «я іду по світу в вишиванці»;

      –  патріотична конференція “Волонтери – люди доброї волі”;

      – #День_ Конституції_на Київщині

         Результат роботи: подяки та грамоти, висвітлення подій на сторінці Facebook; майстер-класи в БДЮТ “Дивоцвіт”, м. Бориспіль (11.05.2024, 01.06.2024) від керівників гуртків «Талант» Ігнатьєвої Т.М. та “Оберіг”(кер. Хайнюк О.І.) .

      – участь у І (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-атріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для роїв джур (11-14 років) («джури» – учні 11-14 років), 9 клас (кер. Кирпа С.М.,  Донець С.Т.).

Учнівське самоврядування це широке поле можливостей для саморозвитку та самореалізації кожного учня. Воно покликане допомагати педагогічному колективу у вихованні творчої, соціально-активної особистості через реалізацію ідей та здібностей дітей у сучасному суспільстві.

Метою учнівського самоврядування нашого ліцею є підготовка майбутніх активних і свідомих громадян держави з високою національною свідомістю.

Керівним органом учнівського самоврядування є Рада ліцею, яку очолює голова, що має заступника. До складу Ради ліцею входить 7 комітетів:

  1. Комітет з питань патріотичної роботи та правових знань;
  2. «Милосердя»;
  3. Комітет з питань екології;
  4. Комітет з питань здорового способу життя;
  5. Комітет з питань преси та інформації;
  6. Комітет з питань культури та дозвілля;
  7. Комітет з питань роботи з молодшими школярами.

Всі загальноліцейні заходи, конкурси, акції, змагання проходять під патронатом учнівського самоврядування.

Комітет з питань патріотичної роботи та правових знань здійснює роботу, спрямовану на виховання в дітей почуття патріотизму, активної громадянської позиції, сприяє здобуттю учнями правової освіти. Комітет організовує і проводить патріотичні челенджі, флешмоби, різноманітні загальноліцейні патріотичні заходи, інтелектуальні ігри, брейн-ринги та квести. Проводить конкурси плакатів та буклетів.

 Комітет з питань милосердя допом

агає одиноким літнім людям, людям з обмеженими можливостями; у ліцеї комітет бере участь у тематичних заходах.

Комітет з питань екології постійно проводить просвітницьку роботу з питань збереження навколишнього середовища, починаючи з території дому, ліцею, села; організовує і проводить різноманітні заходи (акції, тематичні виступи, свята та конкурси),  здійснюючи відповідно фотосесії.

Комітет з питань здорового способу життя активно проводить агітацію за здоровий спосіб життя, допомагає у проведенні спортивних змагань, організовує олімпійські тижні, бере активну участь у роботі Школи сприяння здоров’ю.   

Комітет з питань преси та інформації працює над постійним інформуванням про визначні події життя ліцею. Діє випуск газети «Дзвінок».

Комітет з питань культури та дозвілля допомагає в організації свят, конкурсів, тематичних заходів; проводить активну робот по залученню учнів до різних форм виховної діяльності.

Комітет з питань з молодшими школярами проводить Подорож до Барвінкової країни, під час якої залучає дітей до різних форм діяльності та проводить роботу у різних напрямках.

Протягом 2023-2024 н.р. учнівським самоврядуванням було організовано і проведено такі акції: збір продуктів харчування  та теплих речей для ЗСУ, “Подаруй бібліотеці книгу”, “Милосердя” (до Дня людей похилого віку), “Здай російську літературу на макулатуру”, “Тепло для солдат”(збір шкарпеток), “Окопна свічка”, “16 днів проти насильства”, “Годівничка”, “Ялинка незламності”, “Посади дерево”, “Книга для бійця”.

Провели рейд-перевірки: “Ні – запізненням!”, оформлення класних куточків, перевірки стану класів.

Завдяки участі дітей у різних заходах зростає їх соціальна активність та відповідальність; розвиваються творчі здібності, цілеспрямованість, винахідливість.

Лідери учнівського самоврядування організували роботу в різних форматах: виставка-конкурс плакатів та малюнків під час проведення Місячника безпеки дорожнього руху, під час Тижня правових знань, на профорієнтаційну тематику, до Дня гідності та Свободи, до Дня Землі. Проводили конкурс буклетів “Стоп, булінг!”, “Знаємо свої права”. До всіх свят були зняті відеоролики, відеопривітання (до Дня учителя, “ Подякуй захиснику та захисниці, вітання з Миколаєм, до Дня Героїв Небесної Сотні, до Дня Матері) та інше.

Традиційно проводимо челенджі до Дня української мови та писемності, до Дня Збройних Сил України, “Заспіваймо славень разом!”, “вчимо Шевченка разом”). Фоточелендж до до Дня св.Валентина, до Дня вишиванки. Великої популярності набувають флешмоби (до Дня Гідності та Свободи, до Дня Соборності, до Дня Матері, Олімпійский флешмоб та інші.

Проводили осінній благодійний ярмарок, кошти з якого відправили на потреби ЗСУ. Протягом цього року брали участь у акціях (“Герої серед нас”, “Уроки Чорнобиля” та інші. Великою популярністю користуються ігрові та навчальні квести, виступи екологічних агітбригад та опитування серед дітей, вчителівта батьків (“Якою мовою ти розмовляєш?”, “Спогади про Чорнобильську катастрофу” і т. д.

Участь учнівського самоврядування  у загальнонаціональних заходах: свято Першого дзвоника, “Козацькі розваги”, День Учителя, патріотичні заходи до Дня Гідності та Свободи, “подорож до Барвінкової країни” (зупинки: “Козацький острів”, “Селище Здоров’я”, “Новорічний майдан”, “Містечко казкових героїв”, “Перехрестя дорожніх знаків”, “Музичний бульвар”, “Грай -місто”), День Святого Миколая, новорічні та різдвяні свята, ланцюг єдності, розважальне шоу до Дня св.Валентина, День Героїв Небесної Сотні,

Шевченківські дні, День пам’яті та примирення, День Вишиванки, День Матері, День захисту дітей, свято останнього дзвоника.

            Учнівське самоврядування працює в тісному зв’язку з педагогічним колективом ліцею, з батьками. Самоврядування – це реальний безперервний процес залучення учнів до суспільних справ. Учнівське самоврядування робить життя учнів змістовним, насиченим, цікавим. Завдяки такій моделі самоврядування, наш ліцей дає не тільки знання, а й виховує дітей у дусі патріотизму, вчить добру і порядності. Діти вчаться відчувати відповідальність, проявляти ініціативу, допомагати один одному. Ліцей стає місцем , де учні не лише вчаться, а й живуть повноцінним духовним життям.  

            Приділялась значна увага профорієнтаційній роботі.

Постійно проходять заняття з елементами тренінгу «Крок до успіху» (8-11 кл., кер. Симоненко І.М.) як онлайн так і офлайн.

Учні початкових класів знайомилися з професіями в процесі ігрового спілкування. 5-6 класи відвідали місцеву пекарню, де не тільки побачили процес виготовлення хлібобулочних виробів, а й взяли участь у майстер-класі і скуштували власноруч виготовлене печиво.

Уже традиційно Донець С.Т. провели дослідження щодо визначення рівня впливу ліцею й громадських інституцій на процес корегування життєвих планів випускників (16.02). Проведено профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій» (лютий, Симоненко І.М.).  Зацікавлені учні взяли участь у дні відкритих дверей київських вузів: “Київський національний університет культуриі мистецтва (28.03) .

Робота з батьками була спрямована на створення єдиного колективу вчителів,батьків, учнів. Були проведені двічі на семестр класні батьківські збори, на яких розглядалися питання про комп’ютерну залежність, про цінність людського життя, про форми організації позаурочної і позашкільної зайнятості учнів. З батьками проводяться індивідуальні бесіди як класними керівниками, так і адміністрацією ліцею.

Протягом навчального року було організовано всеобуч для батьків під час проведення класних батьківських зборів з питань правової освіти, виконання батьківських обов’язків, відповідальності за дітей, профілактика жорстокого поводження з дітьми та насильства в сім’ї, а також профілактика булінгу (січень), також інформовано батьків. Найбільш налагоджена співпраця з батьками у 9 класі (кл. кер. Кирпа С.М.) та 7 класі (кл. кер. Панпура Н.В.).

            Оздоровлення дітей – важлива передумова їхнього нормального фізичного розвитку. Ми робимо все можливе для цього. За кошти державного бюджету та кошти батьків в цьому році на базі ліцею у таборі з денним перебуванням буде оздоровлено 38 дітей, в дитячому  християнському таборі ___ (50) дітей.

            Бібліотека Любарецького ліцею

            Бібліотекар, Несин Світлана Миколаївна, працює над такою проблемою: «Роль бібліотеки щодо розвитку творчого потенціалу учнів».

Основною функцією є забезпечення учнів підручниками. В Любарецькому ліцеї учні забезпечені на 92%.

Протягом травня-червня в бібліотеці проходить інвентаризація бібліотечних фондів, списання та видалення морально застарілих, непридатних для використання підручників та художньої літератури.

Основні показники діяльності:

Книжковий фонд:

Художньої літератури – 14276

Підручників – 4518

Кількість читачів:

Учнів – 201

Вчителів –24

Працівників ліцею – 11

Батьків – 12.

Робота бібліотеки проходить дотримуючись річного плану роботи, який побудований на річних  знаменних календарних датах, предметних місячниках та декадах, задіяні всі напрямки роботи ліцею (робота з обдарованими дітьми, дітьми пільгових категорій).

Протягом холодної пори було організовано проведення опалювального сезону. У ліцеї було постійно тепло.

Було покращено матеріально-технічну базу.

Проведено випробувальні заміри блискавкозахисту та опору ізоляції.

Зроблено поточний ремонт мийки харчоблоку, придбано 2 шафи для зберігання одягу та спецодягу персоналу харчоблоку.

Частково замінено електромережу у бухгалтерії та канцелярії ліцею.

Закуплялися канцелярські та господарські товари, миючі та дезінфікуючі засоби; закуплено кухонне приладдя.

Приміщення та територія  ліцею постійно підтримувалася у належному стані.

Укриття. Ліцей користується найпростішим укриттям ЗДО “Сонечко” за адресою: вул. Першотравнева, 1а, яке розраховане на 280 місць, що дозволяє одночасно перебувати в укритті  дітям ліцею та ЗДО.

У ліцеї розвинута спортивно-масова та оздоровча робота. Її учні є учасниками та призерами спортивних змагань.

 Проведено:

  • турнір товариські матчі з командою “Фаворит” Бориспіль
  • турнір з мініфутболу серед дітей, присвячений Дню Незалежності.
  • футбольний турнір серед хлопців і дівчат  (квітень),
  • взяли участь у всеукраїнських  змаганнях “Пліч-о-пліч” з футзалу, баскетболу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування; дівчата зайняли І місце в ТГ, представляли  Любарецький ліцей в м. Переяславі на ІІІ етапі змагань з баскетболу, збірна хлопців стала чемпіоном БТГ з волейболу.
  •  конкурс “Історія спортивного життя с.Любарці (ел.формат)
  • змагання з волейболу першості ліцею (6-11 кл)
  • турнір з волейболу “До Перемоги разом!” серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Бориспільської міської територіальної громади (дівчата 2005 р.н. і молодші) – І місце.   

 Учні ліцею прийняли участь у онлайн-форматі І (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для роїв джур (11-14 років) та офлайн («джури» – учні 11-14 років), 9 клас (кер. Кирпа С.М.,  Донець С.Т.).

     В  Любарецькому ліцеї в є харчоблок, де організоване належне гаряче харчування учнів. Робота їдальні знаходиться на постійному контролі адміністрації ліцею.

    Асортимент продукції включає гарячі страви. Якість страв, їх калорійність відповідають нормам, про це дбає дієтична медсестра. Харчоблок забезпечений відповідним обладнанням та миючими засобами.

    Харчування учнів організовано за графіком. Організовано чергування вчителів. Щодня знімається бракераж сировини та готової продукції, реєструється у відповідних журналах. Постійно охоплено харчуванням близько 160 учнів. Організовано харчування групи подовженого дня. Безкоштовно харчується 45 учні з пільгових категорій.

 Директор                                                                          Ігор ЗАСЕНКО



ЛЮБАРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ
БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ
зборів трудового колективу 20.06.2024
 
На зборах присутні  – 38 осіб (30 осіб – члени колективу, 8 осіб – члени батьківської ради, громадськість села)
 
СЛУХАЛИ:       звіт директора Любарецького ліцею Засенка І.В.   «Про підсумки 2023-2024 навчального року  та шляхи вдосконалення навчально-виховного процесу в Любарецькому ліцеїі».
ВИСТУПИЛИ:   1.  Жученко В.М., заступник директора ліцею з  навчально-виховної          
                             роботи.
 2. Сидоренко В.В., староста с.Любарці.
 
УХВАЛИЛИ:        роботу директора Любарецького ліцею визнати достатньою.
 
      Результати голосування – одноголосно (38 осіб).
 
 
       Голова зборів _________ Сидоренко В.В.
Секретар     ____________  Панпура Н.В.
 
 
 

Залишити відповідь