УВАГА!!!
Більше свіжих новин про наш навчальний заклад можна дізнатися зі сторінки Любарецький ліцей у фейсбуці
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2020/02/28379327_1899907700322111_4981100146796017738_n.jpg)
Рішенням Бориспільської міської ради № 1923-26-VIII від 26 липня 2022 року Любарецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів перейменована в Любарецький ліцей Бориспільської міської ради Київської області
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2021/04/загружено.jpg)
Наш навчальний заклад має свою сторінку у фейсбук. Переглянути сторінку і познайомитися з новинами ви можете за покликанням: https://www.facebook.com/groups/118797287076740
До уваги батьків учнів Любарецькоі школи та громадськості села Любарці!
Щорічний звіт директора Любарецькоі ЗОШ І-ІІІ ступенів Засенка І. В. відбудеться 21.06.2022 р. онлайн. Початок о 17.00.
![](https://schoollubartsi.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/0_cd27a_c7b6d6f0_S.jpg.png)