Вітаємо спортсменів!

43043-734186-2521 березня відбулися змагання на першість Бориспільського району з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх закладів. Нам дуже приємно, що команда дівчат нашої школи стала призером – виборола ІІ місце. Вітаємо учасниць команди! Молодці!

P31-03-14_12.00Члени  баскетбольної  команди дівчат Любарецької ЗОШ І – ІІІ ст.:

Пріменко Яна ( учениця 8 класу), Черненко Інна (11 клас), Татарчук Марія (9 клас), Маркевич Лілія (9 клас), Антоненко Дарина (9 клас), капітан команди Дєдичева Дарина (10 клас).

Минулого тижня відбувся чемпіонат Бориспільського району з волейболу серед збірних жіночих команд сільських рад. Команда Любарецької сільської ради, членами якої є випускниці та старшокласниці нашої школи, зайняла ІІІ місце. Вітаємо!!!