Архив за месяц: Декабрь 2013

Вітаємо з новим роком!

з н. р.Вітаємо вчителів, учнів та їх батьків, випускників Любарецької ЗОШ, усіх жителів села Любарці з наступаючим Новим 2014 роком та Різдвяними святами!

images з н. р.4

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров’я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним всіх благословляє!

images з н. р.1

Новорічні свята

26 – 27 грудня в нашій школі проходили Новорічні свята.

Святий Миколай

19 грудня наших школярів привітав святий Миколай. Прибув він не з пустими руками, а оскільки діти були слухняними та ввічливими, святий вручив їм не різочки, а подарунки. Діти також не залишили Миколая без подарунків – вони розповідали йому віршики, співали пісень, танцювали.

IMG_0881 IMG_0894 IMG_0897 IMG_0907 IMG_0906Побував святий Микола і в Любарецькому дитячому садочку.

IMG_0909 IMG_0910 IMG_0911

МО класних керівників

16 грудня відбулося чергове засідання МО класних керівників, темою якого було: «Розвиток творчих здібностей учнів як один із напрямків роботи класних керівників». Учасники засідання мали змогу відвідати виховні години у 8 та 9 класах (класні керівники Криворучко С. В. та Білик Г. І.)

IMG_0856

IMG_0859

IMG_0866IMG_0867

Після відкритих виховних відбулося обговорення.

Підготовка до МО

У понеділок, 16 грудня, у  школі відбудеться чергове засідання МО класних керівників на тему: “Розвиток творчих здібностей учнів як один із напрямків роботи класних керівників”. У його розробці та підготовці брав активну участь і наш поет-земляк  Петро Петрович Засенко.

 

Вітаємо!

Вітаємо призера районного етапу олімпіади з астрономії Гурленка Антона,учня 11 класу, який зайняв ІІІ місце.20126781447198_image
Вітаємо Пасісніченко Ірину, ученицю 11 класу, яка виборола ІІІ місце у другому етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.0_cd21d_6e954672_S.jpg

Вітали переможців

indexУ п`ятницю, 6 грудня, на загальношкільній лінійці школа вітала призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та призерів ІІ етапу конкурсу ім. Т. Г. Шевченка:

  • Гайдамака Юля, 8 клас – ІІ місце з української мови та літератури,
  • Дикий Саша, 9 клас – ІІ місце з технічної праці,
  • Маркевич Ліля, 9 клас – ІІІ місце з математики,
  • Цвикор Віталій, 10 клас – ІІІ місце з фізики,
  • Черненко Інна, 11 клас – ІІІ місце з російської мови,
  • Яхно Іра, 6 клас – ІІІ місце у Міжнародному творчому конкурсі з української мови та літератури ім. Тараса Григоровича  Шевченка.